МоЯ СемьЯ Форум для стильных и активных мам. Будущих и настоящих

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Гастрит и язва

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Не знаю вже чим лікувати виразку шлунка. Спочатку був гастрит, потім болі посилилися і виявили виразку. Понавиписували таблеток-п'ю і мало що допомагаєю Чим ще лікувати? Може народні способи допоможуть?

2

Найдите другого доктора раз назначения теперешнего вам не помогают. Бывает  и такое, что кто-то более современные методы применяет, а кто-то консервативные)

3

А причина появи виразки встановлена? А то якщо усунути її то і виразка затягнеться і не буде турбувати. Ви перевірялися на хеліобактер? А то часто інфекція H. pylori і є причиною такого захворювання. А при такій проблемі добре допомагає олія чорного кмину - її можна купити в інтернеті http://monsterlab.com.ua/ua/preparaty-n … rnyy-tmin/

4

У меня всю жизнь язва и тоже не могу избавиться. То заживет, то снова откроется. И питание диетическое. Но вот если стресс, то начинаются боли. На бактерию проверяли -нету. Видно это  стрессовая язва.

5

А у мене теж з недавніх пір проблема із шлунково-кишковим трактом, періодично з'являється кров у калі За допомогою я звернувся на сайт медичних онлайн консультацій "Медікіт". Мені дуже сподобався лікар, з яким я спілкувалася, дуже уважний, дав кілька порад. З того часу, як я стала притримуватися його порад, таких проблем більше не було.