МоЯ СемьЯ Форум для стильных и активных мам. Будущих и настоящих

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Логопед для дитини, заїкання (Хмельницький)

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Будь ласка, допоможіть знайти хорошого логопеда, який працює із заїканням (краще, якщо з особистого досвіду чи точно знаєте, що комусь допоміг). До нашого теперішнього логопеда дорога займає 1,5 години на один бік. Дитина протестує саме через довгу дорогу, а займатися, можливо, потрібно буде роками... Дуже сподіваюся на пораду тут, можете в особисті повідомлення написати.

2

Дивлячись яка причина заїкуватості.
Мій син заїкався 4 роки. Логопед йому поставив лише звуки, а заїкуватість не пішла.
Перевіряли мозок у клініці на Богатирській. Сказали, що все там добре, проблема чисто психологічна і потрібний не логопед, а психолог.
Попрацювали із психологом довго. Пісочна терапія та інші методи. А також мені як мамі довелося змінювати методи виховання та змінюватися самої. Тобто батькам також потрібна робота над собою та підходом до дитини.
У нас заїкання минуло.
Здоров'я вам

3

Спасибі за відповідь. У Вашого сина минуло за 4 роки? Донька заїкається вже 7 місяців, обстежилися, виконуємо всі рекомендації... мені іноді здається, що це вже назавжди. З психологом теж тільки почали працювати, але вона працює з батьками. Так, ми багато робили неправильно, а донька дуже прив'язана до нас, ось такий дав результат.
Можете, будь ласка, дати контакти Вашого психолога, про всяк випадок

4

Вам би ще знайти розумного психолога, щоб він виділив якісь методики. І ви вже вдома їх проробляли б. Пробували, що підійде. А логопеди хороші на https://buki.com.ua/tutors/lohopedy/khmelnytskyy/ є, читайте відгуки, щоб зрозуміти чи підійде логопед при вашій проблемі.